2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross

  • Wi-Fi
  • Βρεφικές κούνιες
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross Λονδίνο με 2 υπνοδωμάτια απέχει 3 χλμ. από το Ενυδρείο του Λονδίνου και σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό King's Cross St. Pancras. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.

Το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross προσφέρει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Το Hyde Park απέχει 4 χλμ. από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Η πλατεία Gordon Square βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Marylebone είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross Λονδίνο
Stylish Kings Cross Apartment With Garden
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Kings Cross Apartment With Garden

8.5
Έξοχο 15 σχόλια
168 μ από το κατάλυμα
USD 987 USD 888
ανά νύχτα
Super Central Studio In Kings Cross Perfect For 4 Guests!
Τιμή μόνο για κινητά

Super Central Studio In Kings Cross Perfect For 4 Guests!

7.3
Καλό 24 σχόλια
168 μ από το κατάλυμα
USD 296 USD 266
ανά νύχτα
Stylish 2 Bed Flat Relax Balcony Kings Cross Gir-277-3-Loco
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 2 Bed Flat Relax Balcony Kings Cross Gir-277-3-Loco

8.0
Πολύ καλό 16 σχόλια
220 μ από το κατάλυμα
USD 340 USD 306
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός St Pancras
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross περιλαμβάνουν Νέα εκκλησία του Σαιντ Πάνκρας, Θέατρο Donmar Warehouse καθώς και Μουσείο The Cartoon Museum.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross περιλαμβάνουν Thai Aubergine και King Rooster και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross προσφέρει Ίντερνετ;
      Το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • ❓
      Πόσα άτομα μπορούν να φιλοξενηθούν στο το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross;
      Το 2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross μπορεί να προσφέρει διαμονή σε 6 άτομα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός St Pancras
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2Br Apartment Comfort & Style Near Kings Cross Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο